Yerli Dizi

Kutsi ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı Benim Adım Melek dizisinden ilk tanıtım

TRT1’de ekrana gelecek olan yeni dizi Benim Adım Melek’in ilk tanıtımı yayınlandı.Yapımını Üs Yapım’ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme aldığı Benim Adım Melek dizisinde Nehir Erdoğan izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ve usta oyuncular Orhan Güner ile Şerif Sezer yer alıyor.

BERLİN’DEN G.ANTEP’E UZANAN YOLCULUK

Ailesinden ve memleketinden uzakta bir hayat mücadelesi veren Melek’in hikayesini ekrana getirecek dizinin çekimleri Almanya ve Belgrad’ın ardından Antep’te devam ediyor. Benim Adım Melek’te, bir annenin çocuklarına olan sevgisini için neler yapabileceği de izleyici ile buluşacak.

BENİM ADIM MELEK’İN HİKAYESİ

Benim Adım Melek’te; yıllar önce babasının kararını hiçe sayarak yuvasını terk eden Melek, yaşadıklarını taşıyamayacak hale geldiğini, sarsıcı bir haberle anlayacak. Tam hayattan ümidini keserken anneliğin vazgeçmek değil, çocukları için yaşamak olduğunu fark edecek olan Melek, kendini yeni bir maceranın içinde bulacak.

Bir hayatı yeni baştan inşa etme hikayesini ekrana getirecek Benim Adım Melek, Eylül ayında ekranda olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu