Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldız’ı Aslıhan Güner’den sağlık durumuyla ilgili açıklama

Show TV’de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın başrol oyuncusu Aslıhan Güner, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ dizisinde Yıldız Kadıoğlu karakterini canlandıran  başarılı oyuncu Aslıhan Güner, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla merak uyandırdı.

ASLIHAN GÜNER SEVENLERİNİN MERAKINI GİDERDİ

Paylaşımında sağlık durumunun iyi olduğunu belirten oyuncunun iki haftadır boyun fıtığı rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü öğrenildi. Rahatsızlığı süresince çekimlere ara vermeden sete çıkan Güner, Instagram sayfasından yapmış olduğu açıklamada “Çok şükür iyiyim. İki haftadır yaşamış olduğum rahatsızlıklarla ilgili tedavim iyiye sonuç veriyor. Bu süreçte hem yönetmenim, hem yapım ekibimiz hem de ekip arkadaşlarımın desteğiyle iyileşme sürecim iyiye gidiyor. Güzel dualarınız için teşekkür ediyorum. İşimin başındayım çok çok teşekkürler, sevgiler.” açıklamasında bulundu.

Aslıhan Güner’in sağlık sıkıntısı yaşadığı süreçte bölüm çekimlerini güçlükle tamamlayarak dizi çekimlerini aksatmadığı da gelen duyumlar arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu