Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta kafa karıştıran değişikliğe yapım şirketinden açıklama

Show TV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’la ilgili yaşanan değişiklik kafaları karıştırınca dizinin yapım şirketi Süreç Film’den açıklama gecikmedi.  20 Haziran’da 30. bölümümün yayınlanması beklenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk kanalın yayın akışından kaldırılınca dizinin hayranları sosyal medyada adeta paylaşım rekoru kırarak tepkilerini dile getirdiler.

Show TV dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’la ilgili değişiklik kafaları karıştırdı. 20 Haziran’da 30. bölümümün yayınlanması beklenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk kanalın yayın akışından kaldırılınca akıllara Kuzey Yıldızı İlk Aşk final mi yaptı? sorusu geldi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yapım şirketi Süreç Film bir açıklama yaptı. Süreç Film, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’la ilgili olarak “Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan 29. Bölümüyle sezon finali yapmıştır. Yeni sezonda görüşmek üzere…” açıklamasını yaptı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yapımcısından flaş açıklama - Sayfa:5

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’la ilgili ani değişiklik izleyiciyi şaşırttı.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok isim de yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu