Medya

Lale Özarslan ve Tuba Emlek’in yeni adresleri belli oldu

Son zamanlarda özellikle Youtube üzerinden yaptıkları röportajlarla dikkat çeken iki isim Lale Özarslan ve Tuba Emlek’in yeni adresleri belli oldu.

16 Mart’ta kayyım atanan Flash TV, 15 Nisan itibariyle yayın hayatına son verdiğini duyururken kanalda dikkat çekici bir değişiklik yaşanmıştı. 16 Nisan, saat 00.00 itibariyle Flash TV yerini, Flash Haber TV’ye bırakan kanal, dikkat çeken transferlere de devam ediyor. Flash Haber TV, son olarak iki deneyimli ismi daha kadrosuna kattı.

Flash Haber TV dikkat çeken transferlerle yeni sezona giriyor. Flash Haber TV, Ekim ayı itibariyle deneyimli bir ismi daha kadrosuna kattı.

Uzun yıllardır sürdürdüğü sıcak gündem içerikli tartışma programlarına televizyon ekranlarına bir süre ara vererek YouTube kanalı üzerinden devam etmekte olan televizyoncu Lale Özan Arslan Flash Haber TV ailesine katıldı.

Arslan 25. Saat + adı ile Çarşamba akşamları 21:00-00:00 arasında yayınlanacak
programın sunuculuğunu yapacak.

Tele1 ile yollarını ayıran Tuba Emlek de Flash Haber TV kadrosuna katılan bir diğer isim oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu