MagazinTelevizyon

“Lan” tartışması TV8 ekranlarına damga vurdu…Hakan Ural ve Salih Keçeci canlı yayında tartıştı

TV8 ekranlarında sabah kuşağında hafta içi her gün yayınlanan Aramızda Kalmasın programının dün sabah yayınlanan bölümünde Hakan Ural ve Salih Keçeci canlı yayında birbirine girdi. Salih Keçeci’ye program sırasında yüklenen Hakan Ural, Keçeci’nin ağzından çıkan “lan” ifadesinden sonra tartışmanın fitilini ateşledi. Programın moderatörü Jess Molho ikiliyi kontrol almaya çalıştı. Ama “lan” tartışmasının ekrandan izleyiciye ulaşmasına engel olamayınca stüdyoda gerginlik tavan yaptı.

HAKAN URAL’DAN SALİH KEÇECİ’YE “LAN” UYARISI

Tuba Büyüküstün önceki gün Emirgan’da adının aşk dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen ile görüntülenmiş bunun üzerine Evirgen’in korumaları muhabirin fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp etmişti. Bu olayın tartışıldığı programda Hakan Ural ve Salih Keçeci arasında gerginlik yaşandı.

“DAHA NE DİYEYİM LAN”

Hakan Ural’ın “Adamlar silah çekmiş. Onları eleştirsene” sözlerine Salih Keçeci’nin “Daha ne diyeyim lan?” şeklinde karşılık vermesi bir anda ortamı gerdi. Salih Keçeci’nin “lan”lı çıkışına oldukça öfkelendiği gözlenen Hakan Ural, “Lan deme. Anlamam ben lan falan. Sevmem o işi. Lan falan yok. Şimdi dön o tarafa konuş” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Tarafların gerginliği sona ermeyince Jess Molho reklama arası vermek durumunda kaldı.

İşte, Hakan Ural ve magazin gazetecisi Salih Keçeci arasında yaşanan gerilim dozu yüksek  anlar;

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı