Yaşam

Langırt masalarında seçkin tasarımların adresi: By Trio

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencelerinden biri kuşkusuz langırt oyunudur… Bire bir ya da ikiye iki oynanabilen langırta yeni ve lüks dokunuşu yapan ise Fransız lüks tüketim markası Hermes oldu. Hermes firmasının özel olarak tasarlayıp geliştirdiği langırt setiyle futbol sahalarında yaşanan heyecan yaşadığımız mekanlara ve de evlerimize de yansıyor. 

Hermes’in tasarladığı langırt masası 68 bin dolar!

Fakat havalı bir biçimde langırt oynamak isterseniz size kötü bir haberimiz var; zira bu langırt masasının fiyatı neredeyse genç bir futbolcunun bonservisine yakın. Hermes, bu özel üretim langırt masasına yaklaşık 68 bin dolar istiyor.

Peki 68 bin doların içinde ne var? Akçaağaç kullanılarak yapılan masanın üzerindeki saha doğal olarak çim değil. Hermes tasarımcıları bu langırt seti için dana derisi kullanırken, sahada topa vurmak için dizilmiş futbolcuların üzerinde ise ipek formalar bulunuyor.

Fransa’nın başkenti Paris’te üretilen langırt seti canlı sarı ve yeşil renkleri ile evinize hava katarken eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayabilir. Ya da isterseniz bu paraya tuttuğunuz takımdaki futbolculardan birinin aylık maaşını ödeyebilir, ya da birkaç sezonluk kombine bileti satın alabilirsiniz.

Karar size kalmış!

 

TÜRKİYE’DE TASARIM LANGIRT VE OYUN MAKİNALARINDA BY TRİO

 By Trio ham madde olarak  Türkiye’de ürettiği dünya çapında  tasarım langırt masaları ve oyun makineleri  ile dünyaya kafa tutuyor. Şirket Türkiye’de  Cem Hakko, Osman Durmaz, Berkay Şahin, Tarhan  Telli gibi bir çok “celebrity” isme ve  Efespilsen, Carlsberg, Trendyol gibi firmalara özel tasarım langırt  masaları ve oyun makinaları üretti.

İtalya’nın Verona şehrindeki mermer fuarında tüm İtalyan ana haberlerinde mermer tasarım langırt masası ile yer aldı.

By Trio Türkiye çok önemli bir marka ile anlaşma sağlayıp yurt içinde sadece ismi şuan gizli tutulan ileri gelen firmanın seçkin mağazalarında ürünleri satışa sunulacak.

www.bytrio.com.tr

İLETİŞİM: 0216 320 48 96

CEP TEL: 05325471301

 

İtalya/Verona Fuarı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu