Oyun

League of Legends 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde 6. Hafta sonuçları

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi, en kritik haftalarından birini geride bıraktı. Kış Mevsimi sezonu 6. haftada lig aşamasını lider bitirmeyi garantileyen SuperMassive, haftayı 6 puanla kapattı. 1907 Fenerbahçe – Galatasaray Esports derbisine sahne olan LoL Şampiyonluk Ligi yine büyük bir heyecanla takip edildi.

Kritik mücadelelere sahne olan League of Legends 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi 6. haftasında, 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Esports serisi, 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

Lig’de iddiasını sürdürmek için mutlak galibiyete ihtiyaç duyan Galatasaray Esports haftanın son serisinde Galakticos karşısında aldığı mağlubiyet sonrası 7 puanda kaldı. 1907 Fenerbahçe ise Dark Passage.BKM Express’i mağlup ederek, haftayı 4 puanla kapadı ve beşinci sıraya yükseldi.

blank

Haftanın mücadelesi Oyunfor.CREW – HWA Gaming karşısındaydı

6. haftanın en heyecanlı çekişmesi Oyunfor.CREW ve HWA Gaming arasında yaşandı. Lig ikinciliğini elde etmek isteyen iki takım, kıyasıya mücadele etti ve sıkı bir çekişmeye sahne olan serinin galibi Oyunfor.CREW ekibi oldu. Böylece, Oyunfor.CREW aldığı 3 puanla ikinci sıraya yükseldi. Takımın üst koridor oyuncusu Elwind ise maça damgasını vurdu. Elwind, Oyunfor.CREW’in oynadığı her iki maçta da ‘maçın adamı’ seçildi.

Team AURORA ise Oyunfor.CREW karşısında sergilediği mücadele ile 3 puanı hanesine yazdırdı ve SuperMassive karşısında mağlup olmasına rağmen HWA Gaming ile üçüncü sırayı paylaşarak, zirve yarışındaki yerini korudu.

Bu hafta tamamlanan maçlar sonrası Şampiyonluk Ligi’ndeki son durum şöyle;

Takımlar Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet Puan
SuperMassive 9 2 1 29
Oyunfor.CREW 5 4 3 19
HWA Gaming 5 3 4 18
Team AURORA 5 3 4 18
1907 Fenerbahçe 3 5 4 14
Galakticos 3 4 5 13
DP.BKM Express 2 5 5 11
Galatasaray 1 4 7 7

League of Legends Hakkında:

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrimiçi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sık sık güncellenen içeriği ve maç mantığıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun kendi seviyesindeki rakiplerle karşılaştığı ve sıkılmadan oynayabileceği bir oyundur.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu