Teknoloji

Lenova mobil, tablet ve dizüstü bilgisayarlarda esnek fiyatlar vadediyor

Lenovo, mobil teknoloji dünyası tarafından merak edilen yeni portföyünü Barselona’daki Mobile World Congress 2017’de tanıttı. Lenova, yeni portföyü ile her kesimden kullanıcıya farklı seçeneklerle hitap etmeyi amaçlıyor. Teknoloji devi Lenova, esnek fiyat seçenekleriyle de kullanıcılara daha fazla hitap etmeyi hedefliyor.

EFSANE MOTO G, MOTO G5 VE MOTO G5 PLUS İLE DÖNDÜ

Moto G ailesi, teknoloji severlerin tüm ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlarla karşılamak amacıyla piyasaya sunulan birinci sınıf özelliklere sahip olarak öne çıkıyor. Performans, şık tasarım ve uygun fiyat özelliklerini bünyesinde barındıran Moto G5 ve Moto G5 Plus bu segmentte ilk kez kullanılan metal dış dizayn ile dikkat çekiyor. Mobile Performansını güçlü Octa Core çekirdekli işlemcilerinden alan cihazlar, uzun pil ömürleri, bilgilerinizin güvenliğini garanti altına alan gelişmiş parmak izi teknolojisi ve şaşırtıcı özelliklere sahip güçlü kamerasıyla ekonomisini sarsmadan her işini kolaylıkla halledebileceği güvenilir bir cihaz arayan teknoloji severleri kendine çekmeyi planlıyor.

blank

LENOVA TAB 4 SERİSİ AİLELER İÇİN

Lenovo Tab 4 tablet ailesi, ailenin her üyesi için hazırlanmış, tasarımı şık, güçlü ve performansı ile büyüleyen dört adet cihazdan oluşuyor. Multimedya deneyimi yüksek Lenovo Tab 4 8 ve Lenovo Tab 4 10 Plus modellerinde çift hoparlör ve Dolby Atmos® özelliği bulunurken, Tab 4 ailesi, multimedya meraklıları için tamamen yeni bir deneyim fırsatı sunuyor. Güçlü işlemciler, tam renkli HD ekran ve 12 saate kadar pil ömrü ile Lenovo Tab 4 8 Plus ve Lenovo Tab 4 10 Plus tablet tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak dizayn edildi.

 

Lenovo Tab 4 serisi, çocuklara özel oyun ve eğitim alanlarıyla ailelerin işini kolaylaştırıyor. Çocuk paketinde, şoka dayanıklı bir tampon, çizilmeye karşı dayanıklı 3M etiketlerin yanı sıra çocuk kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş bir portal olan Lenovo Çocuk Hesabı’nda özgün içerikler, güvenli bir internet ortamı sağlayan sitelerde sörf imkanı ve programlama araçları bulunuyor.

Tabletler, Lenovo Tab 4’ün üretkenlik arayüzü ile işlerinizi sorunsuz hallettiğiniz bir iş arkadaşına da dönüşebilir. Bluetooth klavye ile tabletinizi kullanabilir ve işlerinizi kolaylaştırmak için geliştirilen yeni arayüz ile uygulamalar arasında hızla geçiş yapabilir, çoklu pencere desteği ile birden fazla işi aynı anda takip edebilir ve klavye kısa yollarıyla işlerinizi çabucak halledebilirsiniz.

Yıldırım Hızında LTE Seçeneği ile Çıkarılabilir: Miix 320blank

Miix 320, Windows 10’un verimliliğini uygun fiyatlı ve çıkarılabilir gerçek bir klavyenin rahatlığıyla birleştiriyor. Yeni Miix 320, full hd 10.1 inç ekranı ve yalnızca 550 g. ağırlığıyla laptop özelliklerinin hepsine sahip bir tablet olarak öne çıkıyor. İsteğinize bağlı LTE seçeneği, ayrılabilir ekranı, klavyesi, boyut ve ağırlık dengesinin mükemmelliğiyle Miix 320 ile tam PC performansını yakalayabilir, 10 saate kadar pil ömrü ile hayranı olduğunuz dizinin tüm sezonunu şarja ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz.

Lenovo Connect eSIM ile Her Yerde Hayata Bağlı Kal!

Lenovo Connect e-SIM’in yeni ve geliştirilmiş özellikleri ile dünyanın herhangi bir yerinde kolayca internete bağlanabilirsiniz. Bu yeni ürün bulunduğunuz yere uygun sim kartını kullanmak için sürekli yapılan zahmetli ve yorucu kart değişimlerine son veriyor ve yurtdışındayken bile yerel internet bağlantı sözleşmenizdeki fiyatlardan bağlantı kurabilmenizi sağlıyor. Ayrıca Lenovo Connect, aynı fiyatlandırmayı birden fazla cihazda kullanma imkanı tanıyor.blank

Tasarım, Performans ve Mobilite Arasındaki Denge: Yoga Döndürülebilir Dizüstü Bilgisayarlar

İnce ve hafif bir makineye sahip olmak isterken aynı zamanda tam güç ve üretkenlik arayanlar Lenovo’nun yeni Yoga’ları ile mutlu sona ulaşacak. Sürekli olarak iş ve oyun arasında geçiş yapan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için 13, 14 ve 15 inçlik 3 farklı ekran boyutuyla tasarlanan Yoga 720 ve 520, performans ve profesyonelliği birleştiriyor. 15 inçlik Yoga 720, sınıfının en güçlü çevrilebilen dizüstü olarak, en yeni 7. Nesil Intel Core i7 işlemcileri, NVIDIA GeForce GTX 1050 grafik kartları, çarpıcı hızlı Thunderbolt 3 ve 9 saate kadar pil ömrüyle teknoloji severlerin yeni gözdesi olmaya en büyük aday olarak öne çıkıyor. İnce bir cihaz talebinde bulunanlar için ise önceki yıla göre % 17 daha ince olan 13 inçlik Yoga 720’yi sadece 14.3mm olarak tasarladık. Bu ürünleri kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için tasarlayan Lenovo, herkesin hayatına hitap edebilecek farklı seçenekleriyle sınırsız bir özgürlük ve esneklik sunuyor.

Gerçek Kalem Tecrübesi

Kalemle yazı yazmanın insan anlayışına daha doğal gelmesinin yanında çoğumuz için bu daha kişisel hissettirdiği gibi ve düşüncelerimizi daha zengin ifade etmemize de imkan verir. Ultra-duyarlı dokunmatik ekran ile birleştiğinde, yeni Yoga 720 ve Yoga 520, daha orijinal ve kişisel ifade için Windows Ink™ ‘de düzenleme, not alma ve çizim için kalem desteği sunuyor. Yeni Yoga’ların bir diğer önemli özelliği ise yeni parmak izi teknolojisiyle güvenliğinizi kişiselleştirmesi. Yoga 720’nin gelişmiş entegre parmak izi okuyucusu eklenirken bu özellik Yoga 520 için ise bir seçenek haline getirildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu