Dijital PlatformlarTelevizyon

Leonorda DiCaprio ünlü roman uyarlaması ile dizi yapımcılığına soyundu

Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio yepyeni bir dizi projesiyle sahalara dönüyor. Natgeo’nun dizi projesinde yapımcılıkla rol alacak DiCaprio Tom Wolfe’un çok satan ünlü kitabı The Right Stuff’ın bir uyarlaması olarak ekrana yansıyacak.

Natgeo yeni dizi projesi ile gündeme geldi. Bir bilim dizisi olacak proje, Tom Wolfe’un çok satan kitabı The Right Stuff’ın ekrana uyarlanması olacak. Sinemia’nın haberine göre, her bölümü bir saat olacak dizide karakterler maceraya Mojave çölünden başlayacak, uzayın sınırlarına ulaşacak. Daha sonraki sezonlarda insanlığın başarılarına odaklanacak, özellikle en büyük başarısı Ay’a ilk adım da görülecek.

Destekten TR

Her sezonda farklı karakterlerin farklı amaçları olacak. Örneğin ilk sezonda adrenalin tutkunu bir pilot Soğuk savaşın zirve yaptığı bir dönemde dünyanın en hızlısı olmak için Mojave Çölünden havalanmaya çalışacak.Bu dönem aynı zamanda iki süper gücün silahlanma ve teknoloji yarışı içerisinde bulunduğu bir dönem. Bu dönemin tüm gerginliği ve krizleri de diziye yansıyacak. ABD’denin bilime olduğu kadar iyi pilotlara ihtiyacı vardır. Sovyetler savaş teknolojisi ve uzay araştırmalarından o dönemde ABD’den ileri gitmiştir. Dizide DiCaprio ile beraber Will Staples ve Jeniffer Davisson de yapımcılığı üstlenenler arasında.

Destekten TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR