Yerli Dizi

Leyla Lydia Tuğutlu sevgilisiyle ortaya çıktı

Şu sıralar TV8’de yayınlanan Kızım dizisinde Buğra Gülsoy ile başrolü paylaşan Leyla Lydia Tuğutlu’nun özel hayatı merak ediliyor. Alman asıllı Türk oyuncu ve Türkiye eski güzellerinden Leyla Lydia Tuğutlu’nun sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Güzel oyuncu,  önceki gün sevgilisiyle birlikte Nişantaşı’nda yer alan bir AVM’de görüntülendi. Peki Leyla Lydia Tuğutlu’nun sevgilisi kim? İşte sorunun cevabı…

LEYLA LYDIA TUĞUTLU’NUN SEVGİLİSİ KİM?

Güzel oyuncunun sevgilisinin adı Ceyhun Ergin… Ergin, Filinta dizisinde Çelebi Rıza rolünü canlandırmıştı.

Ünlü oyuncu Tuğutlu,  evinde eksik mutfak aletleri olduğu için alışverişe çıktıklarını ve sevgilisi Ceyhun Ergin’in kendisine yardım ettiğini söyledi.

Bir mağazada mutfak aletleri bakan Leyla Lydia Tuğutlu ve sevgilisi, objektiflere poz verdiği sırada gazetecilerin yönelttiği “Yakın zamanda evlilik var galibi?” sorusuna “Yakın zamanda evlilik yok. Kısmet bu işler” şeklinde cevap verdiler.

Leyla Lydia Tuğutlu ile Ceyhun Ergin evleniyor mu? - Magazin haberleri

Ceyhun Ergin kimdir?

30 yaşındaki Ergin, 20 Kasım 1986 Almanya doğumlu. Akrep burcu olan oyuncu 1.84 boyunda 78 kilo ağırlığında. Almanya’da bir akademide çalışan Ceyhun Ergin İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu. Tekvandoda Avrupa’da Almanya şampiyonu olan Ceyhun Ergin; fitness, yüzme, tenis ve voleybol ile ilgileniyor. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen Ceyhun Ergin; sadece Filinta- Bir Osmanlı polisiyesi ve Filinta- Bin Yılın Şafağında Çelebi Rıza rolüyle tanındı.

Leyla Lydia Tuğutlu ile Ceyhun Ergin evleniyor mu? - Magazin haberleri

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu