Yerli Dizi

Leyla Lydie Tuğutlu ile Ceyhun Ergin aşkı ortaya çıktı

Dizilerin aranılan yüzü son olarak da Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi ile ekranlara gelen Leyla Lydia Tuğutlu dün ilk kez sevgilisiyle el ele görüldü. Kendisi gibi oyuncu olan izleyicinin Filinta dizisinde Çelebi Rıza rolü ile tanıdığı Ceyhun Ergin ile bir alışveriş merkezinde görüntülenen Leyla Lydia Tuğutlu objektiflere gülümsedi.

Başbaşa bir yemek sonrasında AVM içinde gezinen ünlü çiftin objektiflerden kaçmaması dikkat çekti. Daha önce hiç görüntülemeyen ve uzun zamandır birlikte oldukları iddia edilen Leyla Lydia Tuğutlu ve Ceyhun Ergin ilişkiside bu fotoğrafla kanıtlanmış oldu.

blank

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

29 Ekim 1989 senesinde dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu Berlinli, model, oyuncu ve 2008 Türkiye Güzelidir. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti.

5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.
Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmşıtır. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaşmıştır. Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini canlandırmıştır.

Başa dön tuşu