Yerli Dizi

Limon Yapım, Kırlangıç Fırtınası dizisiyle ilgili o haberi yalanladı

Limon Yapım’dan yeni dizi Kırlangıç Fırtınası adlı dizinin daha başlamadan bittiği şeklindeki medyada çıkan habere yalanlama geldi. Fox TV’de yakında başlaması beklenen dizinin yapımcılığı Limon Yapım üstleniyor. Kırlangıç Fırtınası’nda Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç, Emel Çölgeçen, Ekin Mert Daymaz, Deniz Bolışık gibi oyuncuların yer aldığı dizinin Şubat ayı içinde Fox ekranlarında olması bekleniyor.

Limon Yapım, dizinin daha başlamadan bittiği yolundaki çıkan habere yıldırım hızıyla sosyal medya hesabından açıklama yaparak karşılık verdi. Konuyla ilgili “Kamuoyuna durulur!” başlığıyla yapılan kısa ve net açıklamada şöyle denildi: ” Medyatava adlı haber portalında “Kırlangıç Fırtınası” adlı dizimizle ilgili yayınlanan haber tamamen asılsız ve yalandır. Dizimizin çekimleri sürmektedir. Kamuoyuna duyurulur”

 

 

KIRLANGIÇ FIRTINASI’NIN KONUSU:

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

KIRLANGIÇ FIRTINASI KÜNYE

SENARYO: ERKAN BİRGÖREN
YÖNETMEN: EMİNE FULYA YAVUZOĞLU
2. YÖNETMEN: ERAY KOÇAK
YAPIMCI: HAYRİ ASLAN
YAPIM: LİMON YAPIM
GENEL KOORDİNATÖR: MEHMET SERKAN TURHAN
PROJE KOORDİNATÖRÜ: BİLGE ELİF ÖZKÖSE
TÜR: DRAM
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: EYÜP BOZ

OYUNCULAR:
FİKRET KUŞKAN (Kudret), EMEL ÇÖLGEÇEN (Ülfet), AYŞE NİL ŞAMLIOĞLU (Fikret), EBRU AYKAÇ (Meryem), EKİN MERT DAYMAZ (Şahin), GÜN AKINCI (Yusuf), DAMLA ASLANALP (Maral), OZAN OSMANPAŞAOĞLU (Akın), İNANÇ KONUKÇU (Hikmet), PERİHAN ÜNLÜCAN (Reyhan), DENİZ BOLIŞIK (Zehra), TÜLİN YAZKAN (İnci), HALUK CÖMERT (Maksut), GONCA CİLASUN (Sultan), ASLIHAN BÜYÜKDERELİ (Nergis), ATAKAN YARIMDÜNYA (Yadigar), DENİZ ORAKÇI (Çiçek), GÜRKAN GÜNAL (Cengiz), YILDIRIM GÜCÜK (Ahmet), ERGÜL ÇOŞKUN (Hamdiye), GÖKHAN AZLAĞ (Genç Kudret), ZEYNEP ELÇİN (Genç Ülfet)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu