Medya

LINDSAY LOHAN’ A AHLAKSIZ TEKLİF!

lindsay-lohan

Destekten TR

Borç batağındaki genç yıldıza öyle bir teklif geldi ki…

Destekten TR

Vergi borcunu ve yaşadığı malikanenin kirasırı ödeyemeyen bu yüzden de tasarım kıyafetlerini satışa çıkaracağı konuşulan Lindsay Lohan’a bir striptiz kulübünden iş teklifi geldi.

Destekten TR

New York’taki Scores adlı striptiz kulübü internet siteleri için hazırlanacak videolarda hosteslik yapması karşılığında vergi borcunu ve ev kirasını ödemeyi önerdi.

Lohan’ın gece kulübüden aldığı teklif mektubunda “Anladığımız kadarıyla mon zamanlarda vaktinizin bir bölümünü New York’ta geçiriyorsunuz. Sizinle internet sitemiz için hazırlanacak bazı etkinlikler için çalışmak istiyoruz” denildi.

Bazı iddilara göre Lohan’a önerilen bu iş çıplaklık ya da striptiz gibi unsurlar içermiyor. Ama bazı iidalara göre de sözkonusu kurulu internet üzerinden geceleri evlerinde yalnız geçiren erkeklere yönelik bazı videolar ve özel etkinlikler hazırlıyor.

Amerikaliturk.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR