TeknolojiSosyal Medya

Linkedin kullanıcıları için iki özelliği daha uygulamaya koydu

Özellikle kariyer ve iş dünyasında belli bir özgül ağırlık elde eden Linkedin’den yeni uygulama… Linkedin iki yeni özelliği kullanıcıların hizmetine sunduğunu açıkladı.Daha önce hikayeler özelliğini kullanıcılara sunan LinkedIn, platforma iki yeni özellik getirdi. Sosyal iş ağı LinkedIn, platforma yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Daha önce SnapChat ile hayatımıza giren ve pek çok platform tarafından taklit edilen ‘hikayeler’ (stories) özelliğini kullanıcılarına sunan LinkedIn, platforma iki yeni özellik getirmeye hazırlanıyor.

Söz konusu güncelleme sonrası kullanıcılar, LinkedIn üzerinden yaptıkları paylaşımlarına kimlerin cevap verebileceğini seçebilecek.

Güncelleme kapsamında “paylaşımları kimler görebilsin” özelliği elden geçirildi ve “sessize alma” seçeneği kullanıcılara sunuldu.

Bu özelliği aktif hale getirmek için yapılan paylaşımın sağ üst köşesinde yer alan üç nokta simgesine tıklayıp çıkan seçenekler arasından “sessize al” opsiyonuna dokunmak yetiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu