Yaşam

Liseli Helin Palandöken’in pompalı tüfekle katledilmesi infiale neden oldu

Gençlerin tartışması cinayetle son buldu. Liseli genç kız eski arkadaşı tarafından garda buluşmak üzere sözleşti. Helin Palandöken ölümüne kendi ayağı ile gitti. Helin’i pompalı tüfekle katleden Mustafa Yetgin, Helin’in iki arkadaşını da olay yerinde yaralayarak uzaklaştı. Ardından intihara kalkışan gençleri mobil timler kıskavrak yakaladı. İşte dehşetin hikayesi…

TÜRKİYE HELİN PALANDÖKEN’E AĞLIYOR

Pendik İstanbul Ticaret Odası Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Helin Palandöken iddialara göre eski erkek arkadaşı olan Mustafa Yetgin tarafından katledildi. 17 yaşındaki genç kız olay yerinde hayatını kaybederken Helin’in iki lise arkadaşı olan Cemil Yıldız ve Deniz Morsümbül de yaralandı.

Olay İstanbul Pendik’te lise öğrencisi Helin Palandöken’in eski erkek arkadaşı Mustafa Yetgin’in sosyal medyada messenger üzerinden Cemil Yıldız ile tartışmasıyla başladı. Güzelyalı Tren İstasyonu’nda randevulaşan Cemil Yıldız ve Mustafa Yetgin’in bu randevusuna Helin Palandöken ve Deniz Morsümbül de katıldı. Olay yerinde tartışmanın büyümesinin ardından Mustafa Yetgin, “Benim kız arkadaşımla nasıl çıkarsın” diye bağırarak pompalı tüfeği önce Cemil Yıldız’ın üzerine doğrulttu ve ateş eti. Cemil Yıldız bacağından yaralanıp yere yığıldı.

Araya giren Helin Palandöken’i pompalı tüfekle öldürdü

Dehşet bununla da bitmedi. Helin Palandöken ile arkadaşı Deniz Morsümbül, Yetgin’e “Ne yapıyorsun sen” diyerek engel olmak isteyince silahı yeniden doğrultan Yetgin, önce Helin Palandöken’i başından vurarak öldürdü, ardından da Deniz Morsümbül’ü yaraladı.

“Gizli bir sapığım var, korkuyorum…!

Elim olayda hayatını kaybeden Helin Palandöken 18 Eylül’de Twitter’da ‘Gizli bir sapığım var, sokağa çıkmaya korkuyorum’ diye yazdığı ortaya çıktı.

 

 

 

KATİL İNTİHAR EDECEKKEN YAKALANDI

Lise öğrencisi 3 genci pompalı tüfekle vuran birinin ölümüne sebep olan Mustafa Yetgin, olayın ardından kaçıp 1 kilometre uzaktaki Pendik İstanbul Ticaret Odası Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’ne girdi. Burada bıçakla bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu sırada Mobil Okul Timleri saldırganı yakalayıp hastaneye götürdü.

Olay yerinde yaralanan Cemil Yıldız
Olay yerinde yaralanan Helin ve Cemil’in lise arkadaşları Deniz Morsümbül

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu