Kültür-Sanat

Los Angeles Uluslararası Asya Film Festivali’nin ilk Türk Juri üyesi

Tuba Büyüküstün’den uluslararası başarı… Tuba Büyüküstün Los Angeles’ta festival jürisinde yer alacak. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün Los Angeles’ta düzenlenecek Uluslararası Asya Film Festivali’nde jüri üyeliği yapan ilk Türk olacak.

ABD festivalinde ilk kez bir Türk jüri üyesi 

Amerika’da yarın Los Angeles şehrinde başlayacak olan Asya Film Festivali’ne jüri üyesi olarak seçilen ilk Türk Tuba Büyüküstün oldu. Hürriyet’in haberine göre 2014 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri’ne aday olan ilk Türk oyuncu unvanını da taşıyan Büyüküstün yine bir ilke imza atarak jüride yer alan ilk Türk olarak tarihe geçecek. Büyüküstün aynı zamanda UNICEF İyi Niyet Elçisi…

Festivalin jürisinde yer alan diğer isimler ise şöyle: Lisa Lu, Sergei Bodrov, Cade Carradine, Thomas Lim, Michael Nouri, Ha Phuong Chu Tran, Caylee So, Nathan Wang ve Nancy Wang Yuen. 35 yaşındaki güzel oyuncunun jüri üyesi olarak katılacağı festival 2 Kasım’a kadar devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu