Yaşam

Lufian 2017-2018 sonbahar-kış sezonuna iddialı giriyor

Erkek giyiminin öncü markası Lufian’ın 2107-2018 sonbahar-kış kreasyonunun çekimleri yapıldı. Yeni sezona ait 528 ürünün çekimlerinde Brezilyalı iki erkek manken de yer aldı. Çekimler, “Beylikdüzü Şado Kreatif Stüdyosu”nda gerçekleştirildi. Rahatlığı ve şıklığı ile erkek giyiminde son yılların gözde markası haline gelen Lufian, yeni sezona iddialı girdi.

Hazır giyimci Mehmet Emin Gümüştepe,  önce yurt dışında büyüme stratejisini başarıyla uyguladı. 2009’da Tunus’ta Lufıan’ın ilk mağazasını açan Gümüştepe, bugün Ürdün’den Cezayir’e bölgedeki hemen her ülkede faaliyet gösteren bir zincire sahip. Lufian’ın Almanya ve Avusturya’da da mağazası bulunuyor.

Lufian; bu sezona da geçmiş sezonlarda olduğu gibi montları, ceketleri, kabanları, gömlekleriyle, kas tüyü şişme yelekleri, kas tüyü montları, uzun kabanları ve deri ayakkabılarıyla sezona iddialı girdi.

Lufian’ın 2017-2018 sonbahar-kış sezonu ürünleri Şado Kreatif Stüdyosu’da çekildi.

blank

 

blank

blank

www.sadostudyo.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu