Magazin

LUYS MAGAZİN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

30 Nisan 2013 yılında yayın hayatına başlayan Luys Aktüel Magazin Gazetesi, 1. Yaşını muhteşem bir baloyla Elite World Business Otel’de kutladı. 15 günde 1 yayınlanan Luys Aktüel Magazin Gazetesi, Ermeni, Rum, Süryani ve Musevi cemiyet hayatlarını renkli sunumuyla okurlarıyla buluşturuyor.

Kısa zamanda büyük bir tiraj ve ilgiyle karşılanan Luys, 1. Yaşını 15 dalda düzenlediği Ermeni cemiyetinin ‘Yılın En’leri yarışmasını internet üzerinden yapılan halk oylamasıyla gerçekleştirdi.

Gecede Yılın En İyi Haber Programı Star Haber, Yılın En İyi Talkshow Programı ‘Burada Laf Çok’ Mesut Yar, Yılın En İyi Spor Programı Telegol, Yılın En İyi Magazin Yazarı Burahan Akdağ ve Yılın En İyi Magazin Programı Magazin D olurken, Luys Magazin Gazetesi Onur ödülü uluslararası fotoğraf sanatçısı, usta gazeteci ve fotoğrafçı Ara Güler’e Türkiye Ermenileri Patrik Genel Vekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Luys Magazin Gazetesi sahibi Aram Kuran ve Genel Yayın Yönetmeni Şahnur Kazancı tarafından takdim edildi.

Gecede sahne alan ve izleyicilerin hayranlıkla takip ettiği Behzat Gerçeker ve ENBE Orkestrası muhteşem performansıyla baloya katılan birbirinden seçkin davetliyi ve canlı yayını izleyen okurları büyüledi. 1. Yıl balosu www.luys.com.tr adresinden tüm dünyada canlı yayınla okurlarıyla buluştu. Toplam 21 ülkede canlı yayınlanan gece yankıları yurt dışındaki Luys okurlarının hala gündeminde.

Başarılı bir organizasyona imza atan Luys Aktüel Magazin Gazetesi Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Harutyun Kuran geceye katılan 500 davetli tarafından büyük beğenisini kazandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR