Medya

M.Akif Ersoy ve Pınar Erbaş evlendi

Habertürk TV’nin önde gelen ekran yüzlerinden  Mehmet Akif Ersoy evlendi. Mehmet Akif Ersoy’la hayatlarını birleştiren Pınar Erbaş Türk izleyicicisinin yakından tanıdığı bir isim.

Habertürk moderatörlerinden Mehmet Akif Ersoy 14 Ağustos 2022’de Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen nikah töreniyle dünyaevine girdi.

MEHMET AKİF ERSOY PINAR ERBAŞ İLE EVLENDİ
Habertürk moderatörlerinden Mehmet Akif Ersoy, Show Ana Haber spikerleri Pınar Erbaş ile evlendi.

MEHMET AKİF ERSOY KİMDİR?

Mehmet Akif Ersoy 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okudu. Mehmet Akif Ersoy mesleğe 2009 yılında 6 News televizyonunda muhabir olarak başladı. Aynı yıl TRT’ye geçti. 2010 yılında TRT Türk’ün Etiyopya Addis Ababa temsilcisi oldu. 2011 yılında savaş muhabirliği yaptı. 2012 yılında TRT Mısır temsilcisi olarak devam etti. 2013 yılında TRT Arapça Koordinatör Yardımcısı oldu. 2015 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Ortadoğu ve İslam Coğrafyası Sorumlu Başkan Müşaviri olarak atandı.

2017 yılında Habertürk TV’de çalışmaya başladı. 2021 yılında Taliban’ın yönetime el koyduğu Afganistan’a gitti ve gözlemlerini anlattı.

Show Ana Haber spikeri Pınar Erbaş 14 Ağustos 2022’de Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen nikah töreniyle dünyaevine girdi.

SPİKER PINAR ERBAŞ SHOW HABER’DE ANA HABER SUNUYOR
Show Ana Haber spikerleri Pınar Erbaş ve Habertürk moderatörlerinden Mehmet Akif Ersoy evlendi.

PINAR ERBAŞ KİMDİR?
Pınar Erbaş, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Pınar Erbaş Galatasaray Lisesi mezunudur. Erbaş Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesinde okudu. İş hayataına Habertürk gazetesinde başladı. 2013 yılında Show TV’de çalışmaya başladı. Halen Show TV haftasonu ana haber spikeridir.

PINAR ERBAŞ KİTAPLARI
2019 İnek Möli Asla Unutmaz

2019 Tavuk Rola Şarkı Söylemek İstiyor

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu