Manşet

M.Ali Erbil 310 lira ödeyince davalık olmaktan kurtuldu

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil 310 lira ödeyerek mahkemeye çıkmaktan kurtuldu. Ünlü şovmenin ödediği 310 lira sayesinde dava kapandı. Maç arasında yaptığı tezahürat nedeniyle hakkında soruşturma açılan Mehmet Ali Erbil, 310 TL ön ödeme yaparak yargılanmaktan kurtuldu.

 

Erbeil, Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan maçın devre arasında “bir baba hindi” diye tezahürat yaptığı gerekçesiyle hakkında “hakaret içeren tezahürat” suçundan soruşturma başlatılmıştı.

 

Uğur Samet Avcı adlı bir taraftarın Galatasaray aleyhine tezahüratta bulunduğunu belirterek hakkında suç duyurusunda bulunduğu ünlü şovmenin iki hafta önce Anadolu Adliyesi’ne giderek ifade verdiği ortaya çıktı.

Suçlamaları kabul etmeyen M. Ali Erbil, “Tezahürat yaptım ama küfür niteliğinde hiçbir söz söylemedim.” şeklinde savunma yaptı. Konunun ön ödemeye tabi bir suç olması nedeniyle savcılık, kendisine tebligat gönderdi. Ödeme yapan Mehmet Ali Erbil, daha sonra makbuzunu dava dosyasına ibraz edince dosya kapandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu