Televizyon

M. Ali Erbil’den bomba “Altın Kelebek” açıklamaları

Diriliş Ertuğrul’a Altın Kelebek ödül gecesinde verilen ‘Yılın en iyi dizisi’ ödülünün yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından iade edilmesinin yankıları devam ediyor. Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil, Altın Kelebek ödülleri hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Ödül törenine rest çektiğini ve davete katılmadığını belirten ünlü şovmen, “Haksızlık yapıldığını düşündüğüm için geçmişte aldığım ödülleri iade edebilirim” çıkışıyla dikkat çekti.

İşte Erbil, canlı telefon bağlantısında “Bu ödüllerin halk oylaması ile verildiği yalan! Milleti kandırıp oy verdirtiyorlar ama sonra asıl kararı kendileri veriyorlar” diye konuştu.

HÜRRİYET’TE EGOLARINA HAKİM OLAMAYANLAR VAR

Hızını alamayan ünlü şovmen; “Artık birilerinin gerçekleri söylemesi gerekiyor! Hürriyet gazetesinde egolarına hakim olamayan iki kişi var; Fikret Ercan ve Ertuğrul Özkök! Ödülleri kafalarına göre veriyorlar!”  dedi.

“Bugüne kadar aldığım tüm Altın Kelebek ödüllerini iade edeceğim” açıklamasıyla dikkat çeken Erbil,  organizasyonda “Beyazıt Öztürk de kendi sunucuları olduğu için ödüllendirildi” dedi.

“Doğan Grubu, beni bir gafım nedeniyle kapının önüne koymuştu” diye konuşan M.Ali Erbil,

“Kanal D’yi Kanal D yapan Çarkıfelek’tir. Ben onların grubundayken bana sürekli ödül veriyorlardı! Şimdi ne oldu?” diye sordu.

Erbil sözlerini şöyle sürdürdü:”Bu sözleri sarf ettiğim için beni de karalayacaklar! Kim bilir bundan sonra hakkımda ne haberler çıkacak!”

EN İYİ ERKEK SUNUCU ÖDÜLÜ’NE ADAY GÖSTERİLMİŞTİ

Mehmet Ali Erbil, “En İyi Erkek Sunucu” dalında Beyazıt Öztürk, İlker Ayrık, Mesut Yar ve Okan Bayülgen ile birlikte aday gösterilmişti. En İyi Erkek Sunucu ödülünü Beyazıt Öztürk almıştı.

İşte M.Ali Ebil’den Altın Kelebek’le ilgili olay açıklamalar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu