Televizyon

M. Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil magazin programı sunacak

M.Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven'in sahibi olduğu 3N Medya'nın yeni haber kanalı TV100 kanalında magazin programıyla sunuculuk kariyerine adım atacak.

Ebru Yaşar’ın eşi Necat Gülseven’in sahibi olduğu 3N Medya’nın yeni haber kanalı TV100 flaş isimleri transfer etmeye devam ediyor. Okan Bayülgen’in program yapacağı kanalda magazin haberlerini ünlü komedyen M. Ali Erbil’in eski eşi Nergis Kumbasar’dan olan kızı Yasmin Erbil sunacak.

YASMİN ERBİL MAGAZİN PROGRAMI SUNACAK

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, yakında yayına başlamaya hazırlanan, Genel Yayın Yönetmenliği’ni Alican Değer’in yaptığı tv100 kanalında sunuculuk yapacak.

22 yaşındaki Erbil, Mustafa Doğan yönetiminde hazırlanacak magazin programını sunacak.

Türkiye’nin en ünlü şovmeni Mehmet Ali Erbil ile oyuncu-sunucu Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, aile mesleğini seçti. 22 yaşındaki Erbil, çok yakında yayına başlayacak olan tv100 kanalında sunuculuk yapacak.

HAFTA SONU MAGAZİN PROGRAMLARINI SUNACAK

TV100’ün Magazin Servisi Müdürü Mustafa Doğan’ın Yasmin Erbil’le yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı. Bir süredir özel oyunculuk ve sunuculuk dersleri alan Erbil, kanalın hafta sonları yayınlanacak magazin programlarını sunmak için kanalla anlaştı. Sosyal medyada 150 bin takipçisi bulunan Yasmin Erbil, program için yakında kamera karşısına geçecek. Erbil, sunuculuk dışında program için özel röportajlar da yapacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu