Televizyon

M.Ali Ilıcak Arafta Sorular’da

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’a bu hafta Mehmet Ali Ilıcak konuk oluyor. Ilıcak, hayat hikâyesini ve dünya görüşünü Arafta Sorular’da anlatacak.

M.Ali Ilıcak’ın bir süre önce annesi Nazlı Ilıcak hakkında sarfettiği eleştirel sözler medyada çok konuşulmuş Nazlı Ilıcak da oğluna köşesinden cevap yazmıştı.

15 Şubat Pazar gecesi saat 23:00’de yayınlanacak olan programda M.Ali Ilıcak’ın özellikle annesi Nazlı Ilıcak’la ilgili yapacağı açıklamalar oldukça önem taşıyor.

Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki canlı yayın konuğu Mehmet Ali Ilıcak olacak. Ilıcak, iş hayatından siyasi hesaplaşmalara kadar hayata dair ne varsa Arafta Sorular programında anlatacak. Türkiye ‘de siyasetin ve medyanın içerisinde bulunan ailede yetişen Mehmet Ali Ilıcak iş hayatıyla ilgili özel açıklamalarda bulunacak. Medyadaki değişimin değerlendirileceği programda ayrıca ülke gündemi ele alınacak. Siyasetten sanata, insan haklarından çevreye, tarihten güncel konulara geniş yelpazede, her şeyin konuşulduğu programda Mehmet Ali Ilıcak kendi arafını sevenleriyle paylaşacak.

‘‘Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor’’ diyen Esra Elönü’nün sunduğu ‘‘Arafta Sorular’’ her Pazar 23:00’de canlı yayınla Ülke TV’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu