Medya

“…Maçan yiyorsa!”…İzzet Çapa, Ahmet Hakan’a ne demek istedi?

İbrahim Kutluay-Demet Şener’in boşanma haberine ilgi gösteren köşe yazarlarından biri de Hürriyet’ten Ahmet Hakan’dı. Ahmet Hakan, “Elinde Belgeler Varmış Demet’in” başlıklı yazısında Demet Şener’in “elimde belgeler var” sözüne vurgu yaparak konuyu köşesine taşıdı bugün… İzzet Çapa ise Ahmet Hakan’ın yazdıklarına itirazını sosyal medyadan dillendirdi.

Ahmet Hakan İbrahim Kutluay ve Demet Şener ayrılığı için şunları yazmıştı:

İbrahim Kutluay ile Demet Şener Boşanıyormuş. Demet Şener “Elimde belgeler var boşanmakta haklıyım” demiş. Belge lafını duyunca…İbrahim Kutluay’ın imam olduğunu falan mı ortaya koyacak diye düşünmeden edemedim. Enes Kanter falan geldi aklıma. Aman ha aman!”

Bu kısa yazıya tepki gösteren İzzet Çapa ise sosyal medya Twitter’dan ilginç bir tepki gösterdi Ahmet Hakan’a; yazının küpürünü de paylaşarak…

İzzet çapa:”Ahmet Hakan bir mesele ancak bu kadar sulandırılır.Maçan yiyorsa olayın aslını yaz.İşin ucu patronun arkadaşına dokunur diye mi korkuyorsun?” diye yazdı.

İzzet Çapa’nın “olayın aslı yaz” derken neyi kastettiği tam olarak anlaşılamadı. Patronun arkadaşı derken de kimi kastettiğini yazmaması da merak konusu oldu. Konunun İzzet Çapa’nın gösterdiği adres doğrultusunda medyada daha çok konuşulacağı tahmin ediliyor.

 

izzet-capa-ahmet-hakan-twitter

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu