Magazin

Magazin basını Çağatay Ulusoy’un aradığı aşkı bulduğunu konuşuyor

Uzun zamandır adı aşk dedikodularına karışmayan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un sonunda aradığı aşkı bulduğu iddia edildi. Magazin medyası Çağatay Ulusoy’un kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’la beraberliğini konuşuyor. Bu birlikteliğin İçerde dizisiyle daha da çok konuşulacağı ileri sürülüyor. İkilinin kariyerleri Show TV’nin reytingi bol dizisi İçerde’de kesişti. Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu “İçerde” dizisine katıldı.

Daha önce “Kaçak Gelinler”, “Güneşi Beklerken” ve “Rengarenk” gibi dizilerde rol alan Duygu Sarışın, şimdilerde “İçerde”dizisinde bir polis memurunu canlandırıyor.

blank

Duygu Sarışın kimdir?

1987 yılında İzmir’de doğan Duygu Sarışın, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirdi.

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler alan Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı.

2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım attı.

İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol aldı.

Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinin kadrosuna dahil olan güzel oyuncu dizide “Sema” karakterini canlandırıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu