Magazin

Magazin dünyası gazeteci Okan Can Yantır’ın Dilan Çiçek Deniz’den sonraki sevgilisi Sıla’yı konuşuyor

Gazeteci Okan Can Yantır, ciddi ilişki yaşadığı Dilan Çiçek Deniz’den ayrılmıştı. Yantır’dan ayrılan Çukur dizisinin “Sena” karakterini canlandıran ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, şu sıralar kendisi gibi oyuncu Furkan Andıç ile birlikte. Okan Can Yantır’ın adı ise bomba bir aşk haberinde geçiyor. Yantır ve Türk müziğinin usta yorumcusu Sıla’nın adı birlikte anılıyor. İkilinin, önceki gün Asmalımescit’te objektiflere yakalanması ve ardından mekandan birlikte ayrılmaları aşk dedikodularını hararetlendirdi.

SILA VE OKAN CAN YANTIR AŞKI BELGELENDİ

Hatırlanacağı gibi ünlü oyuncu Ahmet Kural ile Sıla’nın yaşadığı aşkı sekiz ay kadar sürmüş, ikiliden evlilik haberi beklenirken geçen ocak ayında ayrıldıkları ortaya çıkmıştı. Sıla’nın adı bu gelişmeden birkaç hafta sonra Okan Can Yantır ile yakalanması Sıla’nın yeni bir aşka yelken açtığı şeklinde yorumlara neden oldu.

Yantır’dan birkaç dakika sonra buluştukları restorandan çıkan Sıla, flaşlar patlayınca bir an duraksadı. Ardından “İyi akşamlar” deyip koşar adım Yantır’ın bulunduğu otomobile yöneldi. İkilinin içinde olduğu otomobilin Kalamış’ta bir siteye girdikleri haber veriliyor.

AHMET KURAL’I ÇABUK UNUTTU

Sıla Ahmet Kural’la birlikteliğinin ardından ayrılırken; Okan Can Yantır ise Çukur’un Sena’sıyla bir süre birlikte olduktan sonra ilişkilerini noktalamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu