Magazin

Magazin dünyası Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in boşanma haberini konuşuyor

2 yıl önce dünyaevine giren Gülben Ergen ile TRT 1 haber sunucusu Erhan Çelik’in boşanma kararı almaları magazin gündeminin ilk sırasındaydı. Konuyla ilgili ilk açıklama Gülben Ergen’den geldi. Erhan Çelik de Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruyla ayrılık haberini doğruladı.

Ergen, ayrılık iddialarıyla ilgili “Çocukların ara tatilleri var. (Aras, Atlas ve Kuzey) Sekiz gün üç oğlumla birlikte Amerika’ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum. Amerika dönüşü cevap vereceğim” ifadelerini kullandı.

Gülben Ergen: Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur…Kararım en hayırlısıdır… Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır.” diye yazdı.

Konu bu sabah Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programında Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı tarafından dile getirildi. Programın ardından Erhan Çelik bir süre sonra yazılı açıklama yaptı.

erhan-celik-bosanma-aciklama

Erhan Çelik, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim.

Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedene doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye

başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum”

https://www.youtube.com/watch?v=KJOfYDX5-CQ

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu