Magazin

Magazin dünyası oyuncu Hande Erçel’in yeni aşkını konuşuyor

İki yıldan beri beraber olduğu oyuncu sevgilisi Ekin Mert Daymaz’dan geçtiğimiz Mayıs ayında ayrılmasının ardından ünlü oyuncu Hande Erçel’in yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Daymaz sonrası Hande Erçel’in yalnızlığı uzun sürmedi. Posta gazetesinin haberine göre Hande Erçel, gönlünü ünlü bir kahve zincirinin Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler’e kaptırdı.

İŞTE  HANDE ERÇEL’İN YENİ SEVGİLİSİ
Posta’nın haberine göre; Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takibe alan çift, aşklarını saklamadan yaşamaya karar verdi. İstanbul gecelerinde birlikte gezmeye başlayan çift ortak arkadaşları vesilesiyle Cihangir’deki gece kulübü Hazine’de tanıştı.İşte Hande Erçel'in yeni aşkı!

 

Sık sık bir araya gelen mutlu çift geçtiğimiz salı gecesi yine aynı yerde sabaha kadar eğlendi. Hande Erçel’in şu saate kadar haberi yalanlamaması da yeni beraberlik haberinin doğru olduğuna yoruluyor. Hande Erçel’in yeni birlikteliğine ünlü oyuncunun hayranlarının nasıl tepki vereceği merak ediliyor.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu