Magazin

Magazin dünyası Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’un darp iddiasını konuyor

Ünlü oyuncu Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’un ünlü oyuncunun kendisini  darp ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Darp raporu aldığı iddia edilen Bulutsuz, şiddetin boyutunu anlattı. Magazin dünyası ünlü oyuncu Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananları örnek gösteriyor.

Bir küs bir barışık devam eden Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz aşkı, olaylı bir şekilde son buldu. Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiası ağızları açık bıraktı. İddialara göre, 45 yaşındaki ünlü oyuncu kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisiyle geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan tartışma Güven’in genç kadını darp etmesiyle büyüdü.

Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi. Deniz Bulutsuz, Instagram hesabından iddialara cevap verip her şeyi bir bir anlattı:

Ağır fiziksel şiddete maruz kaldım: “13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasteden, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven’e karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım.”

Psikolojik destek aldım: ”Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum.”

Öte yandan geçtiğimiz mayıs ayında Ozan Güven 45. yaşına basmış, sevgilisi Deniz Bulutsuz, sosyal medya hesabı Instagram’dan ilginç bir kutlama yapmıştı. Instagram’da paylaştığı fotoğrafa Ozan Güven’i etiketleyen Bulutsuz altına ”İyi ki doğmuş sevgili. ‘El ele olunca bir şey olmaz’ derler” notunu düşmüştü.

Deniz Bulutsuz kimdir?

29 yaşında olan Deniz Bulutsuz, üniversite eğitimini Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde aldı. Daha sonra yayıncılık kariyerine başlayan Bulutsuz, yayıncılık sektörüne girmiştir. Vogue ve GQ gibi popüler dergilerde yer almıştır. Şimdilerde ise sosyal medya uzmanlığı yapıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu