Magazin

Magazin dünyası Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen’in ayrılık haberini konuşuyor

Sevgilisi Umut Evirgen’den ayrılan Tuba Büyüküstün’dan flaş paylaşım… Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün, uzun süredir birlikte olduğu işletmeci Umut Evirgen ile yollarını ayırdığı haber veriliyor.. Büyüküstün, eski eşi Onur Saylak’ın 3. kez baba olacağının öğrenildiği günde Instagram’da kızları ile göründüğü bir paylaşım yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

Daha önce haklarında birçok kez ayrılık dedikodusu çıkan Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen’in yollarının ayrıldığı iddia edildi. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında flaş bir ayrılık haberine yer verildi.

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Tuba Büyüküstün yollarını ayırdı. Karantina sürecinde kızları Maya ve Toprak ile eve kapanan Tuba Büyüküstün bu süreçte Umut Evirgen’li ilişkisini bitirdi. Karantina günlerinde kızlarıyla birlikte eve kapanan güzel oyuncunun, Umut Evirgen’den ayrılmasının nedeni olarak Evirgen’in sosyal çevresinden bir türlü vazgeçememesi gösteriliyor.

Yönetmen ve oyuncu Onur Saylak ile Tuba Büyüküstün, 2011 yılında ‘Gönülçelen’ dizisinde birlikte rol almıştı. İkili daha sonra hayatlarını birleştirmişti. Bu evlilikten Toprak ve Maya adında ikiz kızları dünyaya gelmişti.

Çift, bundan 3 yıl önce anlaşmalı olarak boşandı. Tuba Büyüküstün, işletmeci Umut Evirgen’le sevgili olurken, Onur Saylak ise menajer Gözde Yılmaz ile yeni bir aşka yelken açtı.

Aynı süreçte ise Onur Saylak’ın 3. kez baba olmaya hazırlandığı, sevgilisinin 2 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

‘EN İYİ DOSTLARIM’

Evirgen’den ayrılan Tuba Büyüküstün, kızları Toprak ve Maya ile bir arada bulunduğu göründüğü videoyu Instagram hesabından paylaştı. Bu paylaşıma ise “En iyi dostlarım, sırdaşlarım, arkadaşlarım… Ve günlerden bir gün biz yine sarmaş dolaş dolaşırken… ” notunu düştü.

HER ZAMAN DOĞALLIKTAN YANA

Corona virüs salgınından dolayı evinde kızları Maya ve Toprak’la zaman geçiren Büyüküstün, önceki gün de sosyal medya hesabından yaptığı yayında her zaman doğallıktan yana olduğunu belirterek, estetik ile ilgili şöyle demişti: “Ben zaten iğneden de korkarım. Son dönemde herkes birbirine benzemeye başladı.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu