Magazin

Magazin dünyasında şok! Sıla, Ahmet Kural’ı neden terk etti?

Onları nikah masasında görmeyi beklerken, 2018’in ilk ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Ünlü çift ayrıldı… Dillere destan aşka son nokta koyuldu… Ahmet Kural ve Sıla neden ayrıldı?

MAGAZİN DÜNYASI FLAŞ AŞKIN BİTİŞ NEDENİNİ KONUŞUYOR

Sanat ve sinema dünyasının iki sevilen isminin aşkları çok konuşulmuştu. 2017 yılının Mayıs ayından beri birlikte olan çiftin aşkına nazar mı değdi? Sıla sosyal medya hesaplarından Ahmet Kural ile ilgili paylaşımları kaldırdı, Kural’ı takipten çıkardı… Ahmet Kural ise sessizliğini koruyor…

Olay ünlü şarkıcı Sıla’nın sosyal medya hesabındaki hareketlilikle ortaya çıktı. Bir bir Kural ile ilgili paylaşımları silen Sıla, ardından da Kural’ı takipten çıkartınca gerçek anlaşıldı. Ünlü şarkıcı ve yakın çevresi ayrılığı doğruladı. Ancak şimdi gözler Ahmet Kural’a çevrili.

İkili neden ayrıldı? 

İlk iddiaya göre Ahmet Kural’ın işlere dalıp ünlü şarkıcıyı ihmal etmesi, ikinci iddia ise Sıla’nın Kural’ı kıskanması… Ve son iddia ise Sıla’nın evlilik isteğine Kural’ın olumsuz yanıt vermesi… Bazılarına göre ise Sıla’nın monotonluktan sıkılması bu aşkın bitmesine sebep oldu yönünde.

https://www.youtube.com/watch?v=vkrd4wIbotw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu