Magazin

Mahkemden Kıvanç Tatlıtuğ’u rahatlatan haciz kararı…

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un  ABD'ye yerleşen kardeşinin banka borcundan dolayı karıştığı haciz davası sonuçlandı.

Kardeşinin borcundan dolayı adı haciz davası ile anılan Kıvanç Tatlıtuğ onu sıkıntıya sokan davayı kazandı. Ünlü oyuncu,  Amerika’ya yerleşen kardeşinin banka borcundan dolayı mahkemelik olmuştu. Kıvanç Tatlıtuğ’un da adının karıştığı haciz davası bitti.

BANKA KIVANÇ TATLITUĞ’UN ARABASINA HACİZ KOYDU

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, Amerika’ya yerleşen kardeşinin banka borcundan dolayı hacizlik olduğu davada karar çıktı. Tatlıtuğ, haciz davasına açtığı karşı davayı kazandı.

Ömür Tugay Tatlıtuğ’un borcunu tahsil etmek için banka Kıvanç Tatlıtuğ’un arabasına haciz koydu. Kıvanç Tatlıtuğ haczi kaldırmak için davalı bankaya 1778 lira yatırdı. Ardından kendine ait olmayan borçla ilgili yanlış adrese tebligat yapan bankaya dava açtı.

MAHKEME KIVANÇ TATLITUĞ’U HAKLI BULDU

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasında mahkeme, Kıvanç Tatlıtuğ’un açtığı davayı haklı buldu.

PARANIN İADESİNE KARAR VERİLDİ

Kıvanç Tatlıtuğ’un İstanbul 13. İcra Müdürlüğü’ndeki icra dosyasında borçlu olmadığına karar veren mahkeme, yatırılan 1778 liranın da oyuncuya iadesine hükmetti.

NE OLMUŞTU?

Evlenmeden önce Pendik’teki evinde yaşayan Tatlıtuğ, stilist Başak Dizer ile evlendikten sonra Bebek’e taşındı. Bu sırada bir banka, Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşi Ömür Tugay Tatlıtuğ’un 15 bin 475 lira borcu nedeniyle icra takibi başlattı. Banka, Kıvanç Tatlıtuğ’un evlenmeden önce ikamet ettiği Pendik’teki evine, Ocak 2017 ve Nisan 2017 tarihlerinde 2 haciz ihbarnamesi yolladı. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un bankanın gönderdiği ihbarnamelerden haberi olmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu