Magazin

Mahkeme Gülben Ergen’in Erhan Çelik’le ilgili iddiasına nasıl karar verdi?

Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunduğu haber veriliyor. Gülben Ergen, aracını çizdiğini iddia ettiği eski eşi Erhan Çelik hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunurken Erhan Çelik,  şarkıcı Gülben Ergen’in aracına sadece kartpostal bıraktığını ifade etti.

ERHAN ÇELİK GÜLBEN ERGEN’E YÜKLENDİ: KAFA BULANDIRMA

Öte yandan Gülben Ergen’in Erhan Çelik için mahkemeden uzaklaştırma kararı çıkardığı öğrenildi. Ergen,  geçen hafta oturduğu sitede aracının bıçakla çizildiğini iddia etmiş ve mahkemeye başvurmuştu. Ergen, eski eşi Erhan Çelik hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve can güvenliği gerekçesiyle uzaklaştırma kararı istedi.

Mahkeme, Gülben Ergen’in talebini yerinde bularak Çelik’in eski eşi ve onun çocuklarına 3 ay süreyle 50 metreden fazla yaklaşmamasına karar verdi.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine Erhan Çelik, mahkemenin verdiği uzaklaştırma kararının ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

AYNI KARTPOSTALI ONA DA VERMİŞ

“Birlikte olduğumuz sürece kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. 5 yıldır oturduğum sitede hâlâ pek çok dostum var. Yakın bir dostumu görmek için gittiğim sitede aracının sileceğine kartpostal bıraktım. Doğum günümde bana verdiği, üzerinde evlatlarımızın, benim ve kendisinin adının yazılı olduğu. Hani manşet olan, o haberdeki kartpostalın aynısı. Ancak biliyorsunuz o kartpostalda evliyken ilişki yaşadığı, kendisi de evli olan Tolga Duğles ve kızının adı yazılıydı. Meğer aynı günlerde aynı kartpostalı evli sevgilisine de onun ve kızının adını yazarak vermiş. Çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş. Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. Sözde saldırı kamera kayıtlarıyla mevcutmuş ve bunu yapanı biliyormuş. Madem görüntüleri var, bunu yapanı ifşa edersiniz. Ama amaç başka. Kafa bulandırma, hedef saptırma.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu