Yerli Dizi

Mahkum dizisi yeni sezona hayal kırıklığı ile başladı… Erken final mi yapacak?

Fox TV’nin sevilen dizisi Mahkum’un 2. sezonu başladı. Ilk sezonu ile oldukça beğenilen Mahkum dizisi 2.ikinci sezonda sınıfta kaldı. Ekranlara veda edeceği iddiasıyla gündeme gelen Mahkum dizisinde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte Mahkum dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar…

Ülkemizde Kore yapımı diziler uyarlamaya devam ederken Innocent Defendant dizisi ülkemizde çekilmeye başladı. Ilk sezonu ile anlata anlata bitirilemeyen Mahkum dizisi 2. sezonda istediği verimi almadı. Uzun bir süre en çok izlenenler arasında yer Mahkum dizisi 2. sezonu ile ekranlara veda edecek. İşte Mahkum dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar…

REYTİNGLERDE GERİLİYOR
Güney Kore yapımı olan Mahkum dizisi uzun bir süre gündemde sıcaklığını korudu. Hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çeken dizinin final yapacağı kararı herkesi şaşırttı. Başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna’nın yer aldığı Mahkum dizisi 2. sezonda beklentileri karşılayamadı. Güney Kore yapımı dizini tek sezondan oluşması ve 18 bölüm olarak ekrana gelmesi dizinin ikinci sezonunda senaryo sorun olarak ortaya çıktı. Birebir uyarlama olarak ekrana gelen dizinin 2. sezonda farklı bir senaryo ile ekrana gelmesi reytinglerde düşüş yaşanmasına neden oldu.

VEDA EDECEĞİ KONUŞULUYOR
Her hafta perşembe akşamlarına sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler Mahkum dizisinin 2 sezonundan beklediğini alamadı. Ilk sezonun ekrana gelmesi ile reyting üzerine reyting kıran dizi 2. sezonda düşüşe geçti. Dizinin senaryosunu Uğur Güneş kaleme alırken dizinin yeni sezon senaryosunda Gökçe Eyüboğlu, Seda Türkmen, Nazlı Bulum, Mehmet Bozdoğan, Mine Kılıç, Sarp Aydınoğlu, Cem Söküt ve Erdal Küçükkömürcü gibi isim nerede ekipte yerini aldı.

Dizinin final kararı ile ilgili resmi bir açıklama henüz gelmedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu