Yerli Dizi

Mahkum dizisinden sevenlerini üzen haber

Fox TV’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen Mahkum dizisinin bugünkü çekimleri Covid sebebiyle iptal edildiği haber veriliyor.

TV 100 sitesinin haberine göre; Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu’nun başlıca rollerini paylaştığı dizide ayrıca oyunculardan Muharrem Türkseven’in de koronaya yakalandığı öğrenildi.

Yapımcılığı TV sektörünün başarılı isimlerinden Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, FOX’un MF Yapım imzalı “Mahkum” dizisi perşembe akşamlarına damgasını vuruyor.

Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut’un onur mücadelesini anlatan dizi ilk bölümünden itibaren seyircinin kalbini fethetti. Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu diziyi Uğraş Güneş kaleme alıyor.

Müziklerini Sertaç Özgümüş’ün yaptığı Mahkum’un bugünkü çekimleri son anda iptal oldu. Dizinin başrol oyuncusu Onur Tuna’nın koronaya yakalandığı ortaya çıktı. Tuna hemen karantinaya girdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu