Gündem

Mahmut Tanal’dan, A Haber muhabirine müdahale… Kavgaya ramak kaldı

CHP Milletvekili Mahmut Tanal ile yayına bağlanan A Haber muhabiri arasında tartışma çıktı.

Ümraniye İlçe Seçim Kurulu’nda AK Parti’nin itirazıyla başlayan sayım devam ederken A Haber muhabiri ile CHP Milletvekili Mahmut Tanal arasında açıklanan rakamlar konusunda tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma kameraya yansıdı. Taraflar arasındaki gerginlik tavan yaptı.

TANAL’DAN A HABER YAYININA MÜDAHALE

Ümraniye seçim kurulunda Mahmut Tanal’ın canlı yayında A Haber muhabirine müdahale etmesi ortamı bir anda gerdi. Muhabir, canlı yayın sırasında müdahale ettiği için Tanal’ı uyarırken, ikili arasındaki tartışma neredeyse kavgaya dönüşecekti.

CANLI YAYINDA SESİ DUYULDU

Oy sayımının devam ettiği sırada A Haber muhabiri, canlı yayında son rakamları izleyiciye paylaştı. Bu sırada CHP Milletvekili Mahmut Tanal, anons edilen rakamların doğru olmadığını söyleyerek canlı yayında sesi duyulacak biçimde koridordan bağırdı.

MUHABİR UYARDI AMA…

Yayın sırasında yaşananlara tepki gösteren muhabir, Tanal’a rakamları yayından sonra kendisine iletebileceğini söyleyerek uyardı. Tanal ise muhabiri ısrarla kamuoyuna yanlış bilgi vermekle suçladı.

https://www.youtube.com/watch?v=AbQz34rLVn4&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu