Sinema

Mahmut Tuncer Fırılak Ailesi filminin fragmanını seslendirirse

Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu, TV’de ve internette fenomen olan Fırıldak Ailesi şimdi yepyeni bir kadro ve sürpriz karakterlerle sinemada güldürmeye hazırlanıyor. Ünlü Türkcü Mahmut Tuncer Fırıldak Ailesi filmine sesiyle renk kattı. Fırıldak Ailesi 3 Şubat Cuma günü vizyona giriyor.

Fırıldak Ailesi filminde Türklerin Orta Dünya’da ejderhalar, büyücüler ve orklar ile giriştikleri macera 7’den 70’e herkesi eğlendirme iddiası taşıyor.

Grafi2000 ve BKM ortak yapımıyla beyazperdeye aktarılan ““Fırıldak Ailesi Batsın Bu Orta Dünya” büyülü bir ormanın içinde tılsımlar ve çeşitli yaratıkların arasında Türk usulü bir macerayı 3 Şubat’ta sinemaya taşıyacak.

Grafi200 ve BKM’nin yapımcılığında çekilen filmin yöenetmen koltuğunda Berk Tokay ve H.Can Dizdaroğlu oturuyor.

 

Filmdeki karakterleri ise birbirinden ünlü isimler seslendiriyor.Bülent Kayabaş, Mahmut Tuncer, Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Tülay Bursa, Gülen Karaman, Yılmaz Vural, Barış Özgenç, Onur Akgülgil, İsmail Yıldız, Tayfun Talipoğlu filme sesiyle katkı yapan isimler oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=6Hsh1_qKg-E&t=14s

 

FIRILDAK AİLESİ KÜNYE:

Vizyon Tarihi: 3 Şubat

Yapımcı: Necati Akpınar

Yapım: Grafi2000 ve BKM

Yönetmen: Berk Tokay ve H. Can Dizdaroğlu

Senaryo: H. Can Dizdaroğlu

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu