Televizyon

Mahmut Tuncer stüdyoda gözyaşlarına boğuldu

Mahmut Tuncer gözyaşlarına hakim olamadı. Talihsiz kadının anlattıkları hem stüdyodaki seyirciyi hem de Mahmut Tuncer’i gözyaşlarına boğdu.

Kanal 7’de ekrana gelen Mahmut Tuncer Show’da bu hafta yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde şiddet mağduru kadınlara dikkat çekildi. Bu şiddetin mağdurlarından biri olan Arzu Hanım’ın konuk olduğu programda 6 çocuk annesi kadın, eşi tarafından pompalı tüfek ile neden saldırıya uğradığını ve bu saldırıdan sonra kol ve bacaklarını nasıl kaybettiğini anlattı. Arzu Hanım’ın dram dolu öyküsü stüdyodakileri ve Mahmut Tuncer’i ağlattı.

Kanal 7’de Pazar akşamları ekrana gelen Mahmut Tuncer Show’da bu hafta Arzu Hanım’ın başından geçen trajik yaşam öyküsü ile yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadına yönelik şiddete dikkat çekildi. Henüz 14 yaşındayken babasının zoruyla evlendirilen ve boşanmak istediğindeyse eşinin saldırısı üzerine kol ve bacaklarını kaybeden 6 çocuk annesi Arzu Hanım’ın başından geçenler hem Mahmut Tuncer’i hem de stüdyodakileri ağlattı.

Mahmut Tuncer Show’da yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Arzu Hanım, eşinin zihinsel engelli birine cinsel istismarda bulunduğunu öğrendikten sonra çocuklarının velayetini üzerine alarak ondan boşanmak istediğini söylediğini, eşinin önce bu duruma tepki vermediğini, mahkeme günü geldiğinde ise kendisini nasıl sakat bıraktığını paylaştı. Hem Mahmut Tuncer hem de stüdyodakilerin gözyaşları içerisinde dinlediği bu yürek burkan öyküyü anlatan Arzu Hanım sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi bir başıma hayat mücadelesi veriyorum. Yardım edecek kimsem yok. Maddi gelirim yok tek istediğim çocuklarıma iyi bir anne olabilmekti ama yapamadım.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu