Yerli Dizi

MAHSUN KIRMIZIGÜL FİRUZE’SİNİ BULDU

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi için üç aydır aradığı başrol oyuncusunu nihayet buldu. Kırmızıgül’ün yeni dizisi ‘Firuze’de  başrolde oynayacak isim Ceren Hindistan oldu.

Ceren Hindistan, bir ara futbolcu sevgilisi Özer Hurmacı ile olaylı kavgası ve karşılıklı suçlamalarla karşı karşıya gelmiş, ancak çift daha sonra barışmıştı.

Cemal Şan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide, Ceren Hindistan ve Ceyda Ateş’in yanı sıra Haluk Piyes, Fırat Çelik, Özay Fecht ve Engin Şenkan gibi oyuncular rol alacak. Hafta sonu çekimlere start veren dizi, İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Ceyda Ateş ise bugün ilk kez ‘Firuze’ dizisi için kamera karşısına geçecek. Dizide iki erkeğin arasında kalan bir kadının hikayesi anlatılacak.

CEREN HİNDİSTAN KİMDİR?

Ceren Hindistan 1989 ankara doğumlu. Anadolu Otelcilik Turizm lisesinden mezun. Daha önce oynadığı projeler: 2009 Sakarya Firat.2008’de Baba Ocağı, 2007 ‘de Fedai, 2007’de Senin Uğruna dizilerinde oynayan  bir oyuncu. Daha önce ise MISS TURKEY 2007 finalisti olarak  gündeme gelmişti.

Ceren Hindistan, kendisini meşhur eden dizide yani Sakarya Firat’ta “Avukat Nihan Tekintaş”‘ ı canlandırıyordu. Ceren Hindistan, dizide bir aşiret kızını oynamıştı. Televizyon ekranına çıkmasında Osman Sınav’ın önemli rolü olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu