Magazin

Malkoç Sualp Bade İşcil’le boşanacağı iddiasına ne dedi?

Malkoç Sualp Bade İşcil’le boşanacağı iddiasına ne dedi?

Medyada boşanacaklarına dair haberler çıkan ünlü çiftten iddialara yalanlama geldi.

Boşanacakları konuşulan Bade İşçil ve Malkoç Süalp çiftinin Amsterdam’da tatil yaptığı ortaya çıktı. Süalp, “Bu dedikoduları birisi fena uydurmuş. Tatildeyiz.” açıklaması bu dedikodular nereden çıktı sorusunun sorulmasına neden oldu.

Malkoç Süalp: ‘Boşanmıyoruz’

Oyuncu Bade İşçil ile sosyetik playboy Malkoç Süalp 31 Mayıs 2013’te evlenmişti. Çiftin Ağustos 2014’te de oğulları Azur dünyaya gelmişti. Kısa süre önce ikinci evlilik yıldönümlerini kutlayan, 9 Haziran’da teknede tatil yapan çiftin dün boşanacağı yönündeki haberler magazin dünyasında şaşkınlık yaratmış ve sürpriz haber yorumlarına neden olmuştu.

bade-iscil-ve-malkoc-sualp-2

 

“BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ”

Malkoç Süalp magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada, “Şu anda Bade ile Hollanda’dayız. Buraya geleli 3 gün oldu. Ben hem işlerimi halletmeye çalışıyorum, hem de Bade ile tatil yapıyoruz. Bu dedikoduyu birisi fena uydurmuş. Birbirimizi çok seviyoruz, ne boşanması!” şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLAR DA SÖYLENTİLERİ YALANLIYOR

Bade İşçil de 2 yıllık eşi Malkoç Süalp ile boşanacakları yolundaki haberleri Amsterdam tatilinden paylaştığı fotoğraflarla yalanladı.

Ünlü oyuncunun ajansı Gaye Sökmen’den menajerleri ise konuya ilişkin “Herhangi bir açıklama olmayacak. Zaten kendisi ilk kez aile fotoğrafını paylaştı. Çocuğunu bile ilk kez gösterdi. Bu haberin anlamsızlığına yeterli bir cevap. Şu anda ailece Amsterdam’da tatildeler” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR