Yerli Dizi

Maraşlı dizisinin yayın tarihi ne zaman?

Ünlü oyuncular Burak Deniz ve Alina Boz’un barollerini paylaştığı Maraşlı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Maraşlı dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Peki, Maraşlı dizisinin oyuncuları kim? İşte Maraşlı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosuyla ilgili detay bilgiler..

Burak Deniz ve Alina Boz’un barollerini paylaştığı Maraşlı dizisi başlıyor. yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Denizve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu yepyeni hikayesiyle ekranlarda olacak. Peki, Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? Maraşlı oyuncuları kim? İşte Maraşlı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu!

MARAŞLI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA BAŞLIYOR?

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle 11 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşuyor. Maraşlı 11 Ocak Pazartesi 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

MARAŞLI OYUNCULARI KİM?

Burak Deniz’in ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat verdiği dizide ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür.

Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu