Yerli Dizi

“Maraşlı dizisiyle anlaştı” haberine Serenay Sarıkaya cephesinden açıklama

Uzun süredir projelerde yer almayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın ekrana geri döndüğü iddia edildi. Sarıkaya’nın ATV’nin bomba dizisi Maraşlı’nın kadrosuna katıldığı iddia edildi. Ancak bu haber Sarıkaya cephesinde doğrulanmadı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la ayrılan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ATV’nin bomba dizisinin kadrosuna dahil oldu. Uzun süre hiç bir projede yer alamayn Sarıkaya’nın, sonunda bu sessizliğini bozduğu iddia edildi.

Sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı cesur paylaşımlar dillere düşen ünlü oyuncu, uzun bir süredir işiyle anılmadı. Sarıkaya’nın ATV ekranlarının bomba dizisi Maraşlı için imzayı attığı, hatta rekor bir ücretle anlaştığı iddia edildi.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın, başrollerinde Burak Deniz, Saygın Soysal, Alina Boz, Serhat Kılıç, Rojda Demirer gibi ünlü isimlerin rol aldığı ve sosyal medyada da büyük ilgi gören Maraşlı dizisinin kadrosuna dahil olduğu ileri sürüldü.

Serenay Sarıkaya’nın bağlı bulunduğu menajerlik ajansı ID İletişim ise iddiaların doğru olmadığını ifade ederek çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu