Yerli Dizi

Maraşlı’nın oyuncusu Serhat Kılıç “Setteki tek kompleksimiz Burak Deniz’in kirpikleri!”

ATV’de yayınlanan Maraşlı dizisinin başarılı oyuncuları Serhat Kılıç ve Kerem Atabeyoğlu, A Para kanalında Sinan Özdencik ve Funda Karayel’in Biz Bize adlı programına katıldı. İki oyuncu; Burak Deniz, Alina Boz ve Maraşlı dizisiyle ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundular. Serhat Kılıç’ın Burak Deniz’in kirpikleriyle ilgili sözleri ise programa adeta damga vurdu.

BURAK DENİZ’LE İLGİLİ SERHAT KILIÇ’IN KİRPİK ESPRİSİ PROGRAMA DAMGA VURDU

Kılıç ve Atabeyoğlu, dizinin başrol oyuncuları Burak Deniz ve Alina Boz’a adeta övgüler yağdırdı. İkili, başarılarının yanı sıra iki başrol oyuncusunun iş disiplinleri ve uyumlulukları hakkında oldukça olumlu açıklamalarda bulundu.

Oldukça uyumlu ve eğlenceli bir dizi seti ortamına sahip olduklarını söyleyen Serhat Kılıç’ın,  “tek kompleksimiz Burak Deniz’in kirpikleri” şeklindeki esprisi gülüşmeler enden oldu.

Kılıç, Burak Deniz’in uzun kirpiklerine atıf yaparak hazırlıklar sırasında “Burak Deniz’in kirpiklerine fön çekiyorlar” şeklindeki şakasıyla programda eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

İşte Kerem Atabeyoğlu ve Serhat Kılıç’ın A Para kanalında Maraş dizisi, Burak Deniz ve Alina Boz’la ilgili ilginç açıklamaları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu