Yaşam

Marmara Grubu Vakfı’nın organize ettiği Avrasya Ekonomi Zirveleri 25 yaşında

25 yıldır büyük bir başarıyla gerçekleşmekte olan Avrasya Ekonomi Zirveleri’ nin yirmi beşincisinin tanıtımı çerçevesinde İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe ile Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr.Akkan Suver, 26 Mayıs 2022 günü Hyatt Oteli’nde saat10.00 da bir basın toplantısı yapacak.

Marmara Grubu Vakfı’nın sivil toplum kimliğiyle 25 yıldır aralıksız olarak sürdürdüğü ve bu yıl 7, 8, 9 Haziran 2022 günleri gerçekleşecek 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ nin tanıtımı ile ilgili olarak İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe ile Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver,  toplantıda basın mensuplarını organizasyon ile ilgili olarfak bilgilendirecekler.

Tarih: 26 Mayıs 2022, Perşembe
Saat: 10:00 Kahvaltı
10:30 Basın Toplantısı
Yer: Grand Hyatt Otel – Troy Salonu
Taksim – İstanbul

MARMARA GURUBU STRATEJİK VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR VAKFI HAKKINDA

1985 yılında bağımsız bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulan Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı, ülkemizin çözüm bekleyen ve gelecekte sorun olabilecek konularını belirleyerek seminer, konferans ve toplantılar düzenleyerek, görüş, rapor ve analizler hazırlamaktadır

Marmara Grubu Vakfı; Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi’nde istişari stadüde üye, Balkan Politika Kulübü’ne üye, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Assemblesi’ne gözlemci üye, (IFSPD)- Uluslararası Sürdürülebilir Barış ve Kalkınma Vakfı, Dünya Moğol Genel Kurulu’na üyedir.

Aynı zamanda Marmara Grubu Vakfı’nın Viyana Ekonomik Forumu, Slovenya Bled Stratejik Forumu, Slovenya Life Learning Akademi, Bulgaristan Slavyani Vakfı, Çin İnsan Hakları Geliştirme Derneği, Çin Uluslararası Dostane Temaslar Kurumu, Çin Halkı Barış ve Silahsızlanma Derneği, Moğolistan Barış ve Dostluk Organizasyonu, Sırbistan Uluslararası İlişkiler ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi, Macar Girişim Vakfı ve Romanya Yeni Strateji Merkezi ile de “Stratejik Partnerlik” anlaşması bulunmaktadır. Marmara Grubu Vakfı’nın Genel Başkanlığını Dr. Akkan Suver yapmaktadır.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu