Gündem

Marmaris yangını Şahan Gökbakar’ı isyan ettirdi: “Bütün kış defalarca söyledik!”

Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan ve kısa sürede rüzgarın etkisiyle yayılan yangın oyuncu Şahan Gökbakar’ı adeta isyan ettirdi. Gökbakar, “Marmaris yine yanıyor. Nerede bu uçaklar? 1 adet helikopter görülmüş. 3 ayrı yer yanıyor. Bütün kış söyledik. Bu sezon alarmda olmamız lazımdı” şeklindeki isyanıyla gündemde.

Marmaris ilçesi Amazon Koyu Bördübet Yedi Adalar mevkiindeki ormanlık alanda akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Havadan ve karadan ekiplerin müdahale ettiği yangın, kısa sürede yayıldı. Havanın kararmasıyla alevlere müdahalenin karadan devam edeceği öğrenilirken, çevre illerden de takviye ekipler yola çıktı.

ART ARDA PAYLAŞIMLARLA İSYAN ETTİ

Sosyal medyada da kısa süren gündemin zirvesine oturan yangınlar ilgili oyuncu Şahan Gökbakar’dan peş peşe paylaşımlar geldi.

“NEREDE BU UÇAKLAR?”

Geçtiğimiz yıl Marmaris’te çıkan yangınları ilk günden beri takip eden ve olay yerinden yaptığı yayınlarla kamuoyunu bilgilendiren Gökbakar, “Marmaris Bördübet yanıyor. Bütün kış defalarca söyledik… Nerede bu uçaklar!… 1 adet helikopter görülmüş. 3 ayrı yer yanıyor” dedi.

“BU SEZON ALARMDA OLMANIZ LAZIMDI”

Gökbakar, ikinci paylaşımında ise, “Su atan helikopterden bu video… Bir tane helikopter ne yapsın bu yangına… Şuraya bakın… Marmaris yine yanıyor. Bütün kış söyledik. Uçaklar nerede? Bu sezon alarmda olmamız lazımdı. Ama nafile…” ifadelerini kullandı.

“KIŞ BOYU SÖYLEDİM”

Bir sonraki paylaşımında ise Gökbakar,Bakın henüz hava aydınlık iken, bu halde yanan bir yangın… Havadan uçakla müdahale edilir mi? Edilir! Nerede uçaklar??? Uçaklar nerede??? Bu yangın yine o kadar büyük bir alanı yok edecek ki! Yazık! Kış boyu bu anı söyledim! Nerede bu uçaklar?”

GEÇTİĞİMİZ YIL DA BÖLGEDEN UÇAK ÇAĞRISINDA BULUNMUŞTU

Gökbakar, geçtiğimiz yaz aylarında gerçekleşen yangına müdahale için söndürme uçaklarının bölgeye gelmesi için sık sık çağrı yapmıştı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu