Sinema

“Martıların Efendisi” filmi vizyon için gün sayıyor

TMC Yapım imzalı “Martıların Efendisi” filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Mehmet Günsür, Bige Önal, Nejat İşler ve Timuçin Esen paylaşıyor. Martıların Efendisi’nin görüntü yönetmeni ise Sedat Yücel. Film, 22 Aralık Cuma günü vizyona girecek.

MARTILARIN EFENDİSİ’NİN KONUSU

İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam sürmekte olan bir adamın yıllardır beklediği birisi vardır. En sonunda beklediği misafir çıkagelir. Beyazlar içinde, bir masaldan çıkmış gibi kıyıya vuran bir kadın, adamın (MEF) bütün hayatını değiştirecektir. Ancak MEF bu bütün umutlarını yüklediği misafir tarafından bir hayli sarsılacaktır. Zira bu kadın MEF’nin saf ve temiz dünyasından etkilense de onu gerçek dünyayla, acı bir tecrübeyle tanıştıracaktır.

KONUK OYUNCU SÜRPRİZİ

Filmin oyuncu kadrosunda; Hakan Kurtaş, Barış Yıldız ve Ezgi Coşkun gibi oyuncular rol alırken, filmde Aras Bulut İynemli, Sarp Akkaya ve ünlü yönetmen Ezel Akay da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Martıların Efendisi’nin film müziklerini usta bir isim Toygar Işıklı’ya emanet edildi.

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu