Kültür-SanatSinema

Martıların Efendisi filminin vizyon tarihi ne zaman?

“Martıların Efendisi” adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı. Yapımcılığını TMC/Erol Avcı’nın üstlendiği filmde önemli oyuncular bir araya geldi. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde; Mehmet Günsür, Nejat İşler, Timuçin Esen, Bige Önal gibi oyuncular yer alıyor.

Martıların Efendisi filminin oyuncu kadrosunda ayrıca; Barış Yıldız, Hakan Kurtaş, Ezgi Coşkun gibi isimler de yer alıyor. Ayrıca Mehmet Esen, Sarp Akkaya ve Aras Bulut İynemli de filme konuk oyuncu olarak katkı veriyor.

Dizinin senaryosu ise kısaca şöyle: İstanbul’da sakin bir yaşam süren Martıların Efendisi’nin beklediği misafir gelir ve saf dünyasını altüst eder.

Aşk ve Ceza, Kuzey Güney(1.sezon), gibi projelerin de yönetmenliğini yapan Mehmet Ada Öztekin, en son Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı dizisini çekti. Öztekin, Devrim Arabaları ve Kaybedenler Kulübü adlı sinema filmlerinin ise senaristliğini yaptı.

Filmin görüntü yönetmenliğini Yabancı Damat, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Benim Adım Gültepe  ve Bodrum Masalı dizilerinde görüntü yönetmenliği yapan Sedat Yücel üstleniyor.

Martıların Efendisi filminin 22 Aralık 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu