Televizyon

“Maşa ile Koca Ayı” her gün SÇocuk kanalında

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Maşa ile Koca Ayı, SÇocuk ekranlarında… Sevilen çizgi film,  her gün çocuklarla ve içindeki çocuğu her daim yaşatanlarla buluşmaya devam ediyor. SÇocuk ekranlarında ve şifresiz olarak ekrana gelen Maşa ile Koca Ayı, Maşa adındaki küçük bir kız çocuğu ile Mişka adındaki sirkten emekli bir ayının dostluğunu ve maceralarını konu alıyor.

MAİŞA İLE KOCA AYI ŞİFRESİZ SÇOCUK KANALINDA

Bir Rus halk masalını konu alan ve kısa sürede tüm dünyada izlenme rekorları kıran Maşa ile Koca Ayı, SÇocuk ekranlarında. Her Büyük küçük herkesi n beğenisini kazanan Maşa ile Koca Ayı, Türkçe dublajlı ve şifresiz olarak her gün SÇocuk’ta.

YOUTUBE’DA MİLYARLARI AŞAN İZLENME ORANLARINI YAKALADI

Rus yapımı bir animasyon çizgi dizisi olan Maşa ile Koca Ayı, Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu ediniyor. Youtube’da milyarı aşan izlenme rakamlarıyla rekor kıran çizgi dizi, yayınlanmaya başlandığından itibaren, kısa sürede dünyadaki tüm çocukların favorisi haline geldi. Animation Stüdyoları tarafından hazırlanan Rus çizgi filmi, sadece çocukların değil herkesin ilgiyle ve keyifle seyrettiği bir yapım olarak televizyonlarda izlenme rekorları kırdı.

Maşa, Koca Ayı, Ayı Hanım, Rakip Ayı, Tavşan, Kirpi, Kötü Kurt, Aptal Kurt, Koca Ayı’nın yeğeni, Penguen, Kaplan, Daşa, Köpek, Keçi, Domuz, Sincap, Noel Baba gibi karakterleriyle milyonları ekran başına çeken Maşa ile Koca Ayı, haftanın 7 günü SÇocuk’ta…

Maşa İle Koca Ayı Yayın Saatleri:

Hafta İçi09:35/13:25/16:20/18:20/19:50

Cumartesi: 09:25/13:30/15:30/18:35/20:40

Pazar: 09:35/13:45/16:20/18:20/20:30

SÇOCUK KANALI NERELERDEN İZLENİYOR?

SÇocuk, büyük küçük demeden hayallerini yakalamak isteyen herkesi; Digiturk Kanal 163, D-Smart Kanal 126, Tele Dünya Kanal 176, Tivibu Kanal 114, Turkcell TV+ Kanal 118 ve Türksat 3A frekanslarında bekliyor.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu