Televizyon

MasterChef yarışmacısı Ayyüce aşk iddiaları için ne dedi?

TV8’de yayınlanan MasterChef yarışmasının dikkat çeken genç ismi Ayyüce, “Emir ya da Furkan’la aşk yaşadın mı” sorusuna cevap verdi.

Ayyüce Kamit, MasterChef yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyurmuştu. Genç kadın, Uğur Kardaş’ın programına konuk oldu.

AYYÜCE AŞK İDDİALARINA YANIT VERDİ

Geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden MasterChef Ayyüce, “Emir ya da Furkan’la aşk yaşadın mı” şeklindeki soruya, “Bu algı beni de çok sinirlendirdi. Hepimizin amacı birinci olmaktı. Aynı ortamda olduğumuz için dışarıdakiler farklı görüyor olayları ya da olmalarını istedikleri için bu tarz dedikodular çıkardılar. Emir ile bir ay aynı restoranda çalıştık hatta birlikte başvurmayı düşündük. Birbirimizden habersiz seçmelerde karşılaştık. İkimizi de MasterChef’e aldılar. Emir ile güzel bir arkadaşlığımız var onun dışında bir ilişkimiz yok. Furkan için de aynı şey geçerli onunla da aşk yaşamadım. Kısmetse Olur’a katılsam adım bu kadar insanla çıkabilirdi. Aşk var mı, yok mu beni ilgilendirmiyor ama gördüğüm kadarıyla yok. Ben ilişki üzerine bir programa katılsam başka yere giderim.” dedi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu