Televizyon

MasterChef yarışmacısı Tanya’nın zor anları…Yarışmayı yarıda bırakmak zorunda kaldı

TV8’de yayınlanan sevilen yemek yarışması MasterChef’in dün akşam yayınlanan 68. bölümünde, iddialı yarışmacılardan Tanya Kilityalı, zor anlar yaşadı. Tanya, kabuklu deniz ürünlerine olan alerjisi nedeniyle yarışmaya ara vermek zorunda kaldı. O anlar kameralara da yansıdı..

MasterChef’in dün akşam yayınlanan 68. bölümünde, iddialı yarışmacılardan Tanya Kilityalı, kabuklu deniz ürünlerine alerjisi nedeniyle zor anlar yaşadı.

TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de dün kabuklu deniz ürünleri nedeniyle panik yaşandı.

Yarışmacılardan Tanya Kilityalı içinde karides bulunan yemeği yaparken, alerjisi tuttu. Boğazı şişen ve midesi bulanan Tanya Kilityalı doktor eşliğinde stüdyo dışına alındı ve tabağı değerlendirme dışında kaldı.

Mehmet Şef Tanya’nın sağlık durumuyla ilgili olarak “Tanya’nın zaten bir rahatsızlığı var ve bu devam ediyor. Doktorumuz, Tanya’nın yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Fakat ciddi bir şeyi yok. Arka tarafta doktorumuzla birlikte. Tanya dokunulmazlık alamayacak” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu